Profesjonalne zabiegi na szyję i dekolt

10 lutego 2016

Każda z kobiet pragnie być właścicielką gładkiej twarzy, szyi i dekoltu. Odejmuje to lat, sprawia, że wygląda się zdrowo, pięknie i witalnie. Z tego powodu zabiegi wygładzające

i odmładzające tych obszarów ciała należą do jednych z najbardziej popularnych i najczęściej wykonywanych w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Jakim zabiegom można się poddać, by bez względu na wiek skóra twarzy, szyi i dekoltu wyglądała młodo?

Peeling kawitacyjny

         Peeling kawitacyjny jest to zabieg  bezbolesny, który ma za zadanie głęboko odżywić
i pielęgnować skórę oraz ją zregenerować. Przeprowadza się go za pomocą ultradźwięków.
W gabinetach jest to podstawowy zabieg oczyszczający, zastępujący oczyszczanie manualne. Wykonuje się go przed wszelkimi zabiegami. Ma on również działanie bakteriobójcze.

         Dodatkową zaletą zabiegu jest brak skutków ubocznych po jego wykonaniu, dlatego też można go wykonywać o każdej porze roku. Nie wymaga także poprzedzającego nagrzewania, dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby z cerą naczynkową i wrażliwą.


Zabieg liftingująco-ujędrniający

            Wszelkie zabiegi liftingująco-ujędrniające sprawią, że skóra będzie znacznie wygładzona, napięta i głęboko nawilżona. Skóra jest pełna blasku i ujędrniona. Preparaty stosowane przy zabiegach dodatkowo mają właściwości łagodzące oraz odprężające.  Zabiegi te polecane są dla skóry dojrzałej, z widocznymi zmarszczkami i małą elastycznością.
 
Fale ultrafioletowe

 

                Zabieg wykonany za pomocą fal ultrafioletowych jest bezbolesny i bezinwazyjny. Podczas zabiegu cząsteczki skóry zaczynają drgać wytwarzając ciepło. Dzięki temu skóra łatwiej absorbuje substancje odżywcze zawarte w kosmetykach, a składniki odżywcze głębiej wnikają w warstwy skóry. Podczas zabiegu stosuje się ampułki z kwasem hialuronowym oraz specjalne kremy.

 

            Dzięki temu zabiegi skóra twarzy, dekoltu i szyi stanie się jędrniejsza, bardziej nawilżona, a zmarszczki staną się mniej widoczne. Wzmocni się również wewnętrzna warstwa skóry.

           

Mezoterapia bezigłowa

 

            Alternatywą dla mezoterapii tradycyjnej jest mezoterapia bezigłowa. Mezoterapia podczas której używa się igieł, polega na wprowadzaniu za ich pomocą odpowiedniego preparatu w głębsze warstwy skóry. Podczas zabiegu możemy odczuwać ukłucia, szczypanie, a po zabiegu mogą pojawić się opuchnięcia, siniaki, czy krwiaki.

            Mezoterapia bezigłowa jest z kolei zabiegiem bezbolesnym polegającym na wprowadzeniu czynnych substancji przy pomocy pola elektrycznego oraz fal ultradźwiękowych. Zabieg ten sprawia, że skóra staje się elastyczna, bardziej gładka, bez opuchnięć w okolicach oczu.

Skóra twarzy, szyi i dekoltu najbardziej jest narażona na działanie czynników atmosferycznych, a także na zmiany temperatury. Obszary te wymagają specjalnej pielęgnacji. Dzięki profesjonalnym zabiegom poprawimy stan i wygląd naszej skóry, a także odpowiednio ją nawilżymy i odżywimy.