Rewelacyjne metamorfozy: komfortowe usuwanie ZMARSZCZEK

16 września 2015

Czy wystarczy 30 minut, by wyglądać dużo młodziej? Czy możemy w tak krótkim czasie poradzić sobie z bruzdami na skórze czoła i w okolicach ust? Czy da się wygładzić zmarszczki, tak by twarz przybrała dawny owal? Wszystko to można zrobić i to w krótkim czasie, bezboleśnie i bez problemów. Nasz konkurs to pokazał. W grudniu razem Beauty Derm zdecydowaliśmy się ogłosić konkurs na metamorfozę.

Staraliśmy się zbierać chętnych na to, by poddali się zabiegom kosmetycznym przed kamerami. W finale tego starcia znalazły się dwie kobiety. Miały wiele obaw, ale pojawiły się w gabinecie prowadzonym przez Beatę Kociembę. Obie panie najpierw musiały odpowiedzieć na wiele różnych medycznych pytań, które miały sprawdzić czy są gotowe do tego, by przejść planowane zabiegi. Ustalono także jakie skóry mają obie panie, by dało się ocenić jak wygląda stan ich cery U obu Pań mieliśmy głębokie bruzdy nosowo-wargowe, liczne zmarszczki na czole czy też górne i dolne części twarzy do zabiegu estetycznego. W ramach górnej części twarzy został zastosowany środek Azzalure, który miał zablokować mięśnie tej części twarzy. W ten sposób miało między innymi dojść do tego, że zmarszczki zostaną spłycone. Natomiast, jeśli chodzi o bruzdy w okolicach nosa i warg zdecydowaliśmy się zastosować kwas hialuronowy Style Age. Jeśli chodzi o gładzenie zmarszczek oraz poprawę owalu twarzy wykorzystany został nowoczesny produkt Scupltra - czyli kwas polimlekowy, który miał wpłynąć na produkcję większej ilości naturalnego kolagenu. Inaczej niż w przypadku innych preparatów tutaj na jakieś efekty musimy czekać nawet około 30 dni. Komfortowe, bezbolesne usuwanie zmarszczek jeśli chodzi o realizację całego procesu to najpierw na twarzy każdej z kobiet pojawił się specjalny krem, który miał mieć działanie znieczulające. Chodzi o krem Emla, który powszechnie jest wykorzystywany do takich zabiegów. Następnie przykryliśmy go zwykła przeźroczystą folią, ponieważ dzięki temu produkt lepiej się wchłania. Dopiero po około 50 minutach skóra jest już wystarczająco znieczulona i można rozpocząć działania. W tym momencie nawet już delikatne ukłucie nie będzie wyczuwalne. A właśnie większość stosowanych preparatów będzie wstrzykiwanych, dlatego jeśli ukucie jest już nieodczuwalne to udało się osiągnąć to na czym nam zależało Następnie dla każdej z pań został przygotowany specjalny fotel, na którym mogły już tylko oczekiwać na realizowanie zabiegów. Wszystko opierało się na pracy, która wykonywana była z użyciem delikatnych igieł.

Przez nie wstrzykiwany był specjalny płyn o różnym działaniu. Wcześniej oczywiście bardzo precyzyjnie zostały wyznaczone takie miejsca, w których ten płyn miał się znaleźć. I to oczywiście wystarczyło. Następnie dopiero trzeba było przygotować dawki kremu nawilżającego, który oczywiście był także istotnym elementem. Następnie realizowano masaż twarzy po którym już wszystko było gotowe. Wystarczyło jedynie trochę pudru i spokojnie można już było wyjść na ulicę. Najważniejsze były oczywiście efekty jakie miały przynieść te zabiegi. Można spokojnie powiedzieć, że sprawdziły się one doskonale, ponieważ udało się osiągnąć takie efekty na jakich nam zależało i można te zabiegi kosmetyczne określić jako doskonałe. .

dowiedz się więecj o usuwanie zmarszczek --> LINK