Bodystocking – jaki model wybrać?

Bodystocking jest bez wątpienia niezwykle seksownym i uwodzicielskim rodzaje bielizny. Gdy już raz przekonamy się do jego założenia, z pewnością do niej powrócimy. Bielizna typu bodystocking podkreśla atuty kobiecego ciała i sprawia, że czujemy się w niej bardzo zmysłowo. A mężczyzna, któremu się w niej zaprezentujemy, z pewnością nie będzie mógł oderwać od nas oczu.

Dla kogo jest bodystocking?

Bodystocking to bielizna dla odważnej kobiety, która lubi robić wrażenie i zwracać na siebie uwagę. Wobec takiego elementu garderoby niemożliwe jest przejść obojętnie. Bodystocking w wyglądzie przypomina seksowne body, które połączone jest z pończochami. Bielizna wykonywana jest z różnych materiałów. Jednak najczęściej jest to koronka lub siateczka. W składzie znajdziemy także spore ilości elastycznych włókien, dzięki czemu bodystocking doskonale dopasuje się do naszego ciała i podkreśli jego atuty.

Z początku bodystocking występowało tylko w kolorze czarnym. Ilość wzorów i materiałów, z których było ono wykonane, również była ograniczona. Obecnie w sklepach z bielizną znajdziemy wiele różnych rodzajów bodystocking, które przypadną do gustu tym bardziej, jak i mniej chętnym do pokazywania swojego ciała, kobietom.

Rodzaje bodystocking

Cechą charakterystyczną bodystocking jest oczywiście siateczka i otwarty krok. Te dwa elementy będą cechować każdy model. Klasyczny model bodystocking to wykonane z siateczki body u góry, a na dole część imitująca pończochy lub rajstopy. Taki typ bodystocking sprawdzi się doskonale u każdej pani. Alternatywą dla tego rodzaju bielizny są te, które mają np. bardziej fantazyjne dekolty. Głębokie wycięcia (nawet sięgające pępka) będą odsłaniać więcej ciała, ale z pewnością przykują wzrok.

Ciekawą propozycją są również bodystocking, które są połączone z innymi elementami damskiej bielizny. Niektóre posiadają dodatkowe segmenty na kształt gorsetu, który wysmukli talię i podkreśli kobiece kształty. Inne sprawdzą się świetnie dla fanów delikatnego BDSM. Zamiast siateczki znajdziemy w takich bodystocking wstawki z imitacji skóry lub lateksu, a także połączone z body chokery.

Bodystocking będzie doskonałym pomysłem sauté, ale również z innymi elementami ubioru erotycznego. W sklepach znajdziemy także siateczkowe sukienki i spódniczki, które świetnie komponują się właśnie jako warstwa wierzchnia do bodystocking. Nieco „skromniejszą” wersją bodystocking będą skąpe sukienki połączone z pończochami. Są one zazwyczaj nieco bardziej zabudowane, jednak również niezwykle seksowne i pobudzające wyobraźnię.

Inspiracja do wpisu: https://magicznabielizna.pl/bodystocking