Paznokcie na lato

Piękne paznokcie to duma każdej kobiety. Elegancka stylizacja paznokci pozwala nam poczuć się atrakcyjnie i schludnie na co dzień. Obecnie istnieje cały szereg popularnych rodzajów manicure. Przyjrzyjmy się im, by stwierdzić, który z nich jest najlepszy dla Ciebie!

Lakiery hybrydowe

W ciągu ostatnich kilku lat prawdziwe triumfy święci manicure hybrydowy. Lakiery hybrydowe utwardzane są za pomocą lampy LED lub UV, dzięki czemu manicure utrzymuje się przez kilka tygodni. Trwałość tego typu manicure sprawia, że cieszy się ogromną popularnością wśród zabieganych kobiet, które nie mają czasu codziennie nakładać manicure.

Ogromną zaletą hybryd jest fakt, iż można bez przeszkód nakładać je w domowym zaciszu. Sprzęt i zestaw lakierów na początek to inwestycja rzędu 300-400 złotych, czyli tyle ile kilka wizyt w salonie. Wydatek zwróci się już po kilku miesiącach!

Paznokcie żelowe

Bardzo interesującą propozycją dla miłośniczek pięknego manicure są także paznokcie żelowe. Podobnie jak manicure hybrydowy, cechują się fantastyczną trwałością i można je nakładać w domu, chociaż proces ten jest bardziej czasochłonny niż w przypadku hybryd. Warto też zwrócić uwagę na fakt, iż żelowy manicure pozwala wzmocnić słabe i łamliwe paznokcie. Jego wadą jest natomiast wysoka w porównaniu do hybryd cena wykonania w salonie.

Manicure akrylowy

Warto zwrócić także na niezwykle popularny manicure akrylowy. Cechuje się bardzo dobrą trwałością oraz szeroką gamą możliwości dekoracyjnych. Wykorzystywany w nim akryl nie jest szkodliwy dla paznokcia. Powinny jednak go unikać osoby ze skłonnościami do alergii, ponieważ może działać uczulająco. Co więcej, jego nakładanie może być nieprzyjemne ze względu na charakterystyczny, intensywny zapach.

Manicure japoński

Manicure japoński to zabieg mający na celu nabłyszczenie płytki i pielęgnację skórek. Jest bezbarwny, jednak nadaje płytkom przepiękny blask. Dlatego też jest naprawdę bardzo dobrą propozycją dla Pań, które cenią sobie przede wszystkim zdrowy i elegancki wygląd.

Leave a Comment