Styl BOHO zyskuje na popularności

Jeżeli szukasz opcji na ciekawy i oryginalny wygląd, być może zainteresuje Cię bardzo popularny w ostatnich latach styl boho. Sama jego nazwa pochodząca od słowa „bohema” powinna powiedzieć Ci sporo o jego cechach! Nawiązuje on do epoki Dzieci Kwiatów i stawia na swobodę, energię i dziewczęcość. Moda w tym stylu jest zatem idealna na lato! Jest nieodłącznym elementem mody festiwalowej i uwielbiana jest przez najsławniejsze aktorki i modelki. Poniżej dowiesz się, jakie ubrania, dekoracje i fryzury go charakteryzują. Dzięki temu uda Ci się stworzyć naprawdę wspaniałą stylizację!

Ubrania współczesnych hipisek

Jeśli chodzi o hipisowskie ubrania, podstawą są spodnie dzwony, sukienki maxi, kamizelki z frędzlami oraz bluzki z bufami. Najważniejszą cechą strojów w tym stylu jest zwiewność, oryginalne wzory i duża ilość koloru. Ubrania o kilku rozmiarów za duże nie tylko nie są niemile widziane, ale są wręcz obowiązkiem! Ten styl stawia w końcu przede wszystkim na luz!

Sprawdź także http://enterhotel.pl/.

Ozdoby podstawą boho chick

Jeśli chodzi o biżuterię, styl boho daje dużo swobody. Panuje w nim bowiem jedna podstawowa zasada – im więcej ozdób, tym lepiej! Nie musisz bać się o przesadę, w końcu podstawą jest tutaj niczym nie skrępowana ekspresja. Warto założyć dużą ilość kolorowych bransoletek, a także długie naszyjniki z rozetą i frędzlami oraz kolczyki z frędzlami zwane również chwostami.

Świetnie do tego stylu pasuje biżuteria handmade, która oryginalnością zdecydowanie wyróżnia się na tle masowej produkcji. Jest też na pewno o wiele bardziej ekonomiczną opcji od zakupu markowej biżuterii. Bardzo dobrym pomysłem będzie też kupno dużej torebki – oczywiście najlepiej z frędzlami.

Fryzury w stylu boho

Łatwo się domyślić, że fryzury boho potrafią być naprawdę szalone! Bardzo modne są chociażby wplatane we włosy kolorowe plecionki z nitek zwane „hair tapestry”. A skoro nawiązujemy do stylu hipisowskiego, nie może zabraknąć wielokolorowych kwiatów we włosach oraz wianków. Ma być energicznie i kolorowo!